Apivital Organik 5'li Set

Organik Perga Vital, Organik Polen,
Organik Arı Sütlü Krem Bal karışımı,
Pastil ve Organik Süzme Çiçek
Balından oluşan 5’li set, kısa bir süre
için 387TL yerine yalnızca 322 TL!

 

322,00 TL
Bu Ürüne Özel KAMPANYALAR!
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Apivital Organik Perga Vital, Organik Polen, Organik Arı sütü krem bal karışımı, Pastil ve Organik Süzme Çiçek Balından oluşan 5’li seti sizler için hazırladık!

  Apivital Organik Perga Vital: Arının üstün besin maddesi olan perga (bee bread - arı ekmeği) ile ham bal, polen ve çok özel herbal karışımından oluşur.

   

  Apivital Organik Süzme Çiçek Balı: Sözleşmeli üretim modeli ile özel olarak üretilmektedir. Bilimsel uzman ekip gözetiminde saflığı korunarak tamamen hijyenik koşullarda tüketime hazırlanmaktadır. Apivital Çiçek Balı çiçek balı, yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen bir üründür.

   

  Apivital Organik Polen: Arıların yaklaşık 200-3000 farklı çiçekten toplayarak, kanatlarında kovana getirdikleri, bitkinin erkek üreme hücresi olan bitki özüdür. 

   

  Apivital Propolis Pastil: Saf propolis ile birlikte ham bal, polen, liyofilize arı sütü ve sakkaroz (doğal şeker) kullanılarak hazırlanan ve emilerek tüketilebilen bir üründür.

  Apivital Organik Arı Sütü Krem Bal Karışımı: Arılar arı sütünü sadece kraliçe arı ve yavru arıların beslenmesi için üretirler. Diğer arılar 6 hafta yaşarken sadece arı sütü ile beslenen kraliçe arılar 6-7 yıl arası yaşar. Kraliçe arının sadece arı sütüyle beslenmesi bu ürünün ne kadar etkili olduğunu göstermektedir. Arı sütü içeriğinde A, C, D, E vitamini, B vitamin kompleksi, pek çok amino asidi, fosfor, selenyum, çinko, gibi birçok önemli minerali, çeşitli hormon ve enzimleri bulundurmaktadır. 

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.