Apivital Organik Sıvı Perga (alkolsüz) (50 ml.)

Apivital Organik Sıvı Perga (Arı Ekmeği) Ekstraktı; gelişmiş biyoteknolojik yöntemle organik perga özünün ekstraksiyonu ve zeytinyağı-çörek otu yağında özütlenmesi ile elde edilir.

Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesi’nde Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilmiştir.
Tamamen doğal olan bu ürün alkol vb. katkı maddesi içermez.
Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi güvence altındadı
160,00 TL
Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Apivital Garantisi
Bu Ürüne Özel KAMPANYALAR!
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Apivital Organik Sıvı Perga (Arı Ekmeği) Ekstraktı; çok özel bilimsel biyoteknolojik yöntemle organik perga özünün ekstraksiyonu ve zeytinyağı-çörek otu yağında özütlenmesi ile elde edilen yüksek yararlılıkta sıvı perga ürünüdür. Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesi’nde bilimsel Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen ve tamamen doğal bir üründür. Alkol, gliserin vb. hiçbir zararlı katkı maddesi, su ya da türevlerini içermez. Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi ve etkinliği güvence altındadır.
  Perga; işçi arıların çiçeklerden seçerek toplamış oldukları polenleri nektar ve kendi salgıladıkları özel enzimler ile karıştırarak özümsediği ve sonra bal petekleri içerisinde paketleyerek muhafazaya aldıkları üstün bir gıda maddesidir. 
  Arı ekmeği (bee bread) olarakta bilinen bu değerli arı ürünü, yavru arıların ve kraliçe arının en temel gıda maddesi ve çok zengin bir besindir. Pupadan çıkan yavru arılar 5 gün boyunca bu arı ekmeğini yemektedir. Arının ilk besini olduğu için bu ürüne "arı bebek maması" da denilmektedir. 
   
  İçeriğindeki benzersiz ve çok miktardaki yararlı bakteri ve bileşikler sayesinde normal polene göre çok daha değerli ve faydalıdır. Polene göre en az üç kat daha yüksek biyoaktif özelliğe sahiptir.
   
  MUHAFAZASI:
  o Güvenli ambalaj içerisinde, oda sıcaklığında muhafaza edilmesi önerilir. Doğrudan güneş ışığı almamalıdır. Ağzı kapalı halde olması etkili kullanım süresini uzatacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.