Apivital Propolis Pastil

Apivital Propolis Pastil; saf propolis ile birlikte ham bal, polen, liyofilize arı sütü ve sakkaroz (doğal şeker) kullanılarak hazırlanan ve emilerek tüketilebilen bir üründür. Bileşiminde, her türlü kalıntıdan uzak yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen yerli arı ürünleri kullanılmıştır. 
45,00 TL
Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Apivital Garantisi
Bu Ürüne Özel KAMPANYALAR!
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Apivital® Propolis Pastil; saf propolis ile birlikte ham bal, polen, liyofilize arı sütü ve sakkaroz (doğal şeker) kullanılarak hazırlanan ve emilerek tüketilebilen bir üründür. Bileşiminde, her türlü kalıntıdan uzak yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen yerli arı ürünleri kullanılmıştır. 

  Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü tarafından kalitesi güvence altındadır. Bilimsel uzman ekip gözetiminde hijyenik koşullarda tüketime hazırlanmaktadır. 

  Katı formdaki saf propolisin yararlılığı, ekstrakte edilmiş formuna göre çok daha düşüktür. Ancak günlük belli bir miktarda ağıza alınarak çiğnenmesi ve yutulmasının da besleyici özelliği rapor edilmiştir.

  Propolis; arılar tarafından kovan içi temizliğinde, yalıtımında ve hastalıklardan muhafazasında kullanılmak üzere bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları önemli bir koruyucu maddedir. Arılar propolisi kovanda antibakteriyal, antifungal ve antiviral bir ajan olarak, steril ortamı sağlamak ve arı kolonisinin sağlığını korumak amacıyla kullanırlar. Son yıllarda binlerce üniversite araştırmasına konu olan bu değerli arı ürünü, hem arılar ve hem de insanlar için büyük önem taşımaktadır. 

   

  MUHAFAZASI:

  o Güvenli ambalaj içerisinde, serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza edilmesi önerilir. Doğrudan güneş ışığı almamalıdır. Ambalajın kapalı halde olması etkili kullanım süresini uzatacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.