İmmüfit - P (60 adet)

Doğal mucize Arı Ekmeği, bitkisel fayda ile birleşirse...

Arı ekmeği ve herbal (keçiboynuzu, zerdeçal, zencefil) karışımdan oluşan İmmüfit-P, vücut direncinizin arttırılmasına yardımcı olur!
149,00 TL
Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Apivital Garantisi
Bu Ürüne Özel KAMPANYALAR!
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Doğal mucize Arı Ekmeği, bitkisel fayda ile birleşirse...

  Arı ekmeği ve herbal (keçiboynuzu, zerdeçal, zencefil) karışımdan oluşan İmmüfit-P, vücut direncinizin arttırılmasına yardımcı olur!*

  Yapılan bilimsel çalışmalar, bitkisel sağlığın insan vücudu üzerinde önemli fizyolojik etkileri olan polifenoller, terpenoidler ve alkaloidler gibi biyoaktif bileşiklerden kaynaklandığını ortaya koymuştur.

  Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesi'nde tamamen bilimsel normlara göre geliştirilen ve doğal olan bu ürün, maksimum biyoaktif etkiye sahiptir.

  Bileşiminde doğal arı ekmeği ve keçiboynuzu, zerdeçal, zencefil ile birlikte enzimler, fitohormonlar, önemli miktarda ve türde vitaminler (A grubu vitaminler, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B8, B10, B11, B12, E, D, K, C, F), özellikle P Vitamini (Rutin), provitamin A (Karoten), biyotin, folik asit, çok sayıda mineraller ve oligoelementler içerir.

  Vücudun immün sisteminin artırılmasında çok önemli etkiye sahip olup, vücut direncini korumaya yardımcı olur.
  Büyüme, gelişme, hücre ve dokuların yenilenmesini destekler. Kilo dengesini korumaya yardımcı olur. Kan hücresi üretimine yardımcı olur, üreme hormonlarını olumlu yönde etkileyebilir.

  İçeriğinde yer alan keçiboynuzu, zerdeçal, zencefil gibi yardımcı bileşenler, yüzyıllardır kullanılan bitkilerden olup, vücut için bir çok faydası bulunan bitkisel bileşenlerdir.
  Curcumin zerdeçalın ana aktif bileşenidir. Güçlü anti-inflamatuar etkileri bulunmaktadır ve son derece güçlü bir antioksidandır.

  Taşıyıcı olarak Organik (Vegan) kapsül kullanılmıştır.

  TÜKETİM ŞEKLİ:

  Yetişkinler için (11 yaş ve üzeri) günde 3 kere (sabah, öğlen, akşam) yemeklerden önce birer kapsül tüketilmesi önerilir. Soğuk algınlığı durumlarında, gün içerisinde İmmüfit-P tüketimi hastalığın daha hızlı iyileşmesine destek olabilir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların tüketimine uygun değildir.

  MUHAFAZASI:

  Güvenli ambalaj içerisinde, serin ve kuru ortamda, tercihen buzdolabında muhafaza edilmesi önerilir. Doğrudan gün ışığı almamalı, yüksek sıcaklığa maruz kalmamalıdır. Özellikle koyu renkli cam kavanozlarda ve ağzı kapalı muhafazası etkili kullanım süresini uzatacaktır.

  *Vücudun normal fonksiyonlarının işleyişine katkıda bulunur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.