Collagen - P (60 adet)

Apivital Collagen-P yüksek emilim ve biyo yararlılık özelliklere sahiptir.
Collagen-P 
içeriğindeki C Vitamini, Çinko, Selenyum, P Vitamini ve diğer bileşenler sayesinde Kollajen etkinliği maksimum düzeye ulaşır. 
149,00 TL
Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Apivital Garantisi
Bu Ürüne Özel KAMPANYALAR!
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Apivital Collagen - P

  Arı ekmeği, Hidrolize Kollajen Peptit (Tip I, III), Goji berry, C Vitamini, Çinko glukonat karışımından oluşan Collagen-P (Takviye Edici Gıda), tam bir gençlik ve güzellik iksiridir. Ankara Üniversitesi Teknokent'te bilimsel normlara göre geliştirilen ve doğal olan bu ürün, maksimum biyoaktif etkiye sahiptir. Bileşiminde eşsiz gençlik iksiri arı ekmeği, yüksek antioksidan ve anti-aging kaynağı Goji Berry ve biyoaktif kollajen peptit ile birlikte enzimler, fitohormonlar, önemli miktarda ve türde vitaminler (A grubu vitaminler, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B8, B10, B11, B12, E, D, K, C, F), özellikle P Vitamini (Rutin), provitamin A (Karoten), biyotin, folik asit, çok sayıda mineraller ve oligoelementler içerir.


  Vücudun kollajen üretimi yaş ilerledikçe hızla azalır ve ciltte sarkmalar, çizgi ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Vücutta kollajenin korunması genç ve sağlıklı bir cilt yapısı için son derece önemlidir.

  Kollajen, ayrıca özellikle sporcularda yüksek tendon ve kas performansına yardımcı olur. Kemikleri destekler, kasları güçlendirir, dokuları sıkılaştırır, yaraların iyileşmesini hızlandırır. Cilt altındaki yağ dokularını toparlayarak selülit oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Buna karşılık, kollajenin düşük moleküler yapılı hidrolize peptit formunda alınması vücuttaki maksimum biyoaktif emilim için çok önemlidir. Hidroliz işlemi amino asitler arasındaki bağları kopartarak, vücuttaki sindirimi hızlandırır.

  Apivital Collagen-P yüksek 
  emilim ve biyo yararlılık özelliği ile bu açıdan son derece üstün bir özelliğe sahiptir. Ayrıca, Collagen-P içeriğindeki C Vitamini, Çinko, Selenyum, P Vitamini ve diğer bileşenler sayesinde Kollajen etkinliği maksimum düzeye ulaşır. Fenolik bir antioksidan olan P Vitamini ciltteki kollajeni koruyarak yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olma faaliyeti gösterir, hücre ve dokuların yenilenmesini destekler.

  Taşıyıcı olarak Organik (Vegan) kapsül 
  kullanılmıştır.

  TÜKETİM ŞEKLİ:

  Yetişkinler için (11 yaş ve üzeri) günde 3 kere (sabah, öğlen, akşam) yemeklerden önce birer kapsül tüketilmesi önerilir. Beklenen etkinin görülebilmesi için en az 2-3 kür uygulanması tavsiye edilir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların tüketimine uygun değildir.

  MUHAFAZASI:

  Güvenli ambalaj içerisinde, serin ve kuru ortamda, tercihen buzdolabında muhafaza edilmesi önerilir. Doğrudan gün ışığı almamalı, yüksek sıcaklığa maruz kalmamalıdır. Özellikle koyu renkli cam kavanozlarda ve ağzı kapalı muhafazası etkili kullanım süresini uzatacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.