Hakkımızda

Apivital® Sözleşmeli ve İzlenebilir Üretim

Orka Vitals olarak 2018’de Ankara Üniversitesi Teknokentinde kurulduk. Amacımız Doğal ve Güvenilir arı ürünleri üretmek. Bu amaca ulaşmak için Türkiye’nin en önemli üniversiteleri ve alanında uzman akademisyenlerle işbirliği yapıyoruz.

Apivital Arı ürünleri markası olarak hammaddemizi bozulmamış bir çevreden temin ediyoruz. Ekolojik arıcılığı destekliyoruz. Kullandığımız hammaddede hiçbir kalıntı bulunmamasını önemsiyoruz.

Kullandığınız ürün en doğal çevreden özenle seçilip, en doğru bilimsel metot ile üretildi.

Apivital® Ürünleri Katkısızdır

Arı ürünlerinin saf ve kaliteli olanına ulaşmak önemlidir. Doğanın mucizesi arı ürünleri, çoğu kez doğallığı bozularak ve fayda etkisi yok edilerek tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bu nedenle bu ürünlerin güvenilir yerlerden alınması önemlidir. Apivital olarak ekolojik çiftçilerden aldığımız ürünleri en doğal haliyle nihai tüketime sunuyoruz.

Apivital® Sertifikalı ve Tescilli Ürünler

Apivital® arı ürünlerinin tamamı sertifikalı ve tescillidir.

Gelenekten Geleceğe Apivital®

Apivital binlerce yıldır bilinen ve kullanılan arı ürünlerini en yeni bilimsel metodla günümüze ve geleceğe taşıyor. Onlarca üniversite ve akademisyenin katkısıyla geliştirilen ürünlerimiz sizlere büyük bir emekle ulaştırılıyor.

Gıda Güvenliği Enstitüsü” Tarafından Onaylı

Apivital® arı ürünlerinin tamamı sertifikalı ve tescillidir. Ürünlerimizin kalitesi, Ankara Üniversitesi ‘GIDA GÜVENLİĞİ ENSTİTÜSÜ’ tarafından yapılan analizler sonucu güvence altına alınmıştır. Ürünlerin tamamı hijyenik ortamda tuketime hazir hale getirilmistir..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.