Apivital Perga Vital

Apivital® Perga Vital; arının üstün besin maddesi olan perga (bee bread) ile ham bal, polen ve çok özel herbal (keçiboynuzu tozu ve siyah üzüm çekirdeği tozu) karışımından oluşan oldukça değerli bir gıdadır. Bileşiminde, her türlü kalıntıdan uzak yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen yerli arı ürünleri kullanılmıştır. 

109,00 TL
Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Güvenli Ödeme
Apivital Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Apivital® Perga Vital; arının üstün besin maddesi olan perga (bee bread) ile ham bal, polen ve herbal (keçiboynuzu tozu ve siyah üzüm çekirdeği tozu) karışımından oluşan bir gıdadır. Bileşiminde yüksek yaylaların eşsiz poliflora ortamından elde edilen yerli arı ürünleri kullanılmıştır. 
  Ankara Üniversitesi Teknokent Bölgesi’nde uzman eliyle bilimsel Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen bir üründür.

  Arı ürünleri ve herbal (bitkisel) karışımdan oluşan bu ürün, tam bir vitamin ve besin deposudur. Bileşiminde enzimler, doğal fitohormonlar, çok miktarda ve türde vitaminler (özellikle A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E ve H, biyotin, folik asit) ve zengin mineraller içerir.

  MUHAFAZASI:
  o Güvenli ambalaj içerisinde, oda sıcaklığında muhafaza edilmesi önerilir. Doğrudan güneş ışığı almamalıdır. Ağzı kapalı halde olması etkili kullanım süresini uzatacaktır.
         
         
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.